En İyi Tanışma - Arkadaşlık UygulamalarıTinder
iOS ve Android platformları için geliştirilen bir arkadaşlık uygulamasıdır. Facebook altyapısını kullanarak üye olunabilen sistemde, kullanıcılar bulundukları konuma yakın olan insanlarla karşılaşırlar. Daha kaliteli bir ortam olduğundan lütfen herkes katılmasın. Diğer birçok uygulama gibi tek gecelik ilişkiler arayanların da olduğu ancak normal bir sohbet için de insanlarla karşılaşabileceğiniz ve normal buluşabileceğiniz, sadece yeni birileriyle tanışmak amacı ile rahatlıkla kullanılabilinecek uygulama. Kalite çok önemli. Zaten bio’lardan kimin ne olduğu az çok ortaya çıkıyor. Hem heteroseksüel hem eşcinsel insanlara uygun. Tavsiye edilir.
HappenFacebook ile çalışması bir negatif bence. Ancak bir hesabınız varsa bu uygulamaya bağlayabilirsiniz. Konum tabanlı bir uygulama olup eğer bir kişi ile birbirinizi beğenirseniz konuşmanıza izin veriyor. İnsan kalitesi olarak biraz düşük bir yer ama arada bir nadir de olsa düzgün birileri çıkabilir. Hem heteroseksüel hem eşcinsel insanlara uygun. Evinizin yanında kullanmayın bence, bilhassa kadınlar ve eşcinseller için. Türk insanı pek stabil olmayabilir. Ben uyarıyorum. Bu devirde kimseye güven olmaz. Şansınızı deneyebilirsiniz.


(Buradan sonra bir arkadaşımdan yardım almam gerekti.)

Scruff


Scruff logo ve CEO'su

Eşcinsel arkadaşlar için güzel bir uygulama olabilir. İnsan kalitesi hornet gibi sitelere göre daha yüksek. Arayüz biraz kafa karıştırıcı olabiliyor ama biraz kurcalama ile çözebilirsiniz. Facebook gibi bir şeye ihtiyacınız YOK. (yeey)

HornetYine eşcinsel arkadaşlar için hızlı bir buluşma uygulaması olarak kullanılabilir. Ücretsiz olarak kullanılabiliyor, reklamlı. Ücretli üyeliklerde premium özellikler sunabiliyor.

Bunlar kaliteli uygulamalardan birkaçı. Lütfen sizin kullanıp memnun kaldıklarınızı yorumlara yazın. Güvende ve akıllı olun ve hayatın tadını çıkarın.

En İyi Tanışma - Arkadaşlık Uygulamaları

Resim: Photo by Ali Yahya on Unsplash

Yorum Gönder

0 Yorumlar