Samsung Unpacked Etkinliği Ağustos 2019Samsung Unpacked Etkinliği

Söylentiler doğruydu - Samsung, 7 Ağustos’taki ikinci Unpacked etkinliğini Brooklyn’in Barclays Merkezi’nde saat 16.00’de EST düzenlediğini duyurdu.(https://news.samsung.com/us/samsung-unpacked-2019-08-live-streaming/)

Şirket ne beklememiz gerektiği hakkında hiçbir şey söylemedi, ancak pen merkezli teaser görüntüsü (yukarıdaki) hayal gücüne fazla bir şey bırakmıyor. Galaxy Note 10 açıkça şovun yıldızı olacak ve bu sadece daha ince detayları tespit etmek meselesi.

Bu etkinlik en büyük Galaxy Note tanıtımlarından biri olabilir. Mevcut söylentiler ve sızıntılar , Note 10'un Note serisinin keskin kenarlı tasarımını koruyacağını gösteriyor, ancak Galaxy S10'un delikli kamerası (ortada bu sefer), ekran parmak izi okuyucu ve diğer tüm özellikler gibi özellikleri miras alıyor. Bu yıl iki adet Note çeşiti olabilir, 6.3 inçlik bir model Note 10 ve yaklaşık 6.8 inçlik Note 10+ (daha büyük bir 5G modeli olabilir.). Kalem deneyimi, kamera ve muhtemelen diğer özelliklerde iyileştirmeler bekleyebilirsiniz.

Note 10, bazıları için bir adım geri olabilir. Yeni modellerden hiçbirinin bir kulaklık jakı olmayacağı (Samsung'un önceki övünmesini biraz garip yapan bir durum) ve sadece Note 10+ 'un bir microSD yuvasına sahip olacağı konusunda söylentiler var. Görünen o ki, Samsung sahiplerinin sevdiği özelliklerden bazıları sona ermek üzere - ve Galaxy Buds veya arttırılmış depolama alanının bütün hayranları tatmin edeceğinin garantisi yok.


// Note 10 ne zaman çıkacak? // Samsung Unpacked 2019 ne zaman? //

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.