Şu Sıralar Beğenerek İzlediğimiz Animeler

Arkadaşlarınızla paylaşın.

1- Black Clover

Asta ve Yuno adlı iki çocuğun büyücü kralı olmak istemesi ile atıldıkları bir macera. Ancak bu seriyi ilginç kılan şey ise, karakterlerimizin yaşadığı dünyada büyü sıradan ve herkesin sahip olduğu bir şey iken Asta büyü ile doğmamıştır. Ancak yine de ilerleyen zamanlarda ilginç bir karşılaşma sonucu bir takım güçler elde eder. Bu yazının yazıldığı tarih itibarıyla 84. bölüm yayınlandı.


2- Fairy Tail : Final Season

Geçtiğimiz dönemlerde çok popüler yapımlardan olan Fairy Tail artık son sezonu ile bir sonuca bağlanıyor. Lucy Heartfilia’nın maceralarını takip eden bu anime çok fazla şey görüp yaşadı. Fairy Tail loncasının bir aile olarak nasıl var olduğu ve geçtikleri büyük testler bağlarını daha da güçlendirirken düşmanlarını yerle bir etti. Ama ne derler bilirsiniz; güç tahtı çabuk el değiştirir. Herkes uzun süre Zeref’i aradıktan sonra olan ondan kaçanlara; masumlara olmuştur. Fairy Tail bu büyük düşmanla nasıl baş edecektir?


3- One Punch Man (Season 2)

Her ne kadar eski yapımcısı olmasa da hala güzel işler çıkarıyor yeni devralan ekip. Ancak tondaki değişikliği hissedebiliyorsunuz. Saitama “Sensei” ve cyborg Genos’un (cenos) başından geçen olaylar ve hedefleri doğrultusunda ilerlemelerini konu alan bir yapıt. Hedefleri ne mi? Saitama tek yumrukla herkesi yenmekten yorulmuş B sınıfı bir kahraman iken Genos Saitama kadar güçlü olma yolunda sürekli kendini güncelleyen bir cyborgdur. Güçlü bir rakip ve  maksimum güç. Harika savaşlar ve bolca komedi ile ilginç bir yapıt. Mutlaka bir bakın.


Arkadaşlarınızla paylaşın.