Harika Tamamen Ücretsiz Haber Uygulamaları


Bir çoğumuzun artık oturup haber izlemeye vakti olmuyor ve haberlerimizi cep telefonundan veya tabletten takip ediyoruz.  İşte hem Android cep telefonunuzda hem de Android tabletinizde kullanabileceğiniz Android’in en iyi haber uygulamaları:
1- Microsoft Haber

Microsoft Haber birden çok kaynaktaki haberleri bir araya getiren hem Android hem iOS destekleyen bir yazılım. Android tabletlerde de çalışıyor. Kişiselleştirmenize imkan veriyor; yani sporla ilgilenmiyorsanız o haberleri görmemeyi tercih edebiliyorsunuz. Hesabınızla oturum açarsanız bu tercihleriniz kaydediliyor böylece uygulamayı tekrar yüklediğinizde kullandığınız tercihleri geri yükleniyor. Ayrıca koyu(Dark/Karanlık/Siyah/Gece) modu da bulunuyor.


2- Google Haberler

Google Haberler Microsoft Haber gibi birden çok kaynağı bir araya getirerek güzel bir arayüzle size sunuyor. Kişiselleştirmenize imkan veriyor; yani sporla ilgilenmiyorsanız o haberleri görmemeyi tercih edebiliyorsunuz. Hesabınızla oturum açarsanız bu tercihleriniz kaydediliyor böylece uygulamayı tekrar yüklediğinizde kullandığınız tercihleri geri yükleniyor. Çok kullanışlı. Ayrıca koyu(Dark/Karanlık/Siyah/Gece) modu da bulunuyor.


 

3- Sony News (Sony haberler)

Sony News (Sony Haberler) birden çok kaynaktaki haberleri bir araya getiren Android’i destekleyen bir yazılım. Android tabletlerde de çalışıyor.
Ayrıca koyu(Dark/Karanlık/Siyah/Gece) modu da bulunuyor.
Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.