Nova Launcher 6.0 yayınlandı

Arkadaşlarınızla paylaşın.

Nova Launcher 6.0 yayınlandı

Google Play Store’daki en popüler Android başlatıcılarından biri olan Nova Launcher, kararlı Nova Launcher 6.0 güncellemesinin bir parçası olarak bir tekne dolusu yeni özellik alıyor . Beta kanalında altı ay kaldıktan sonra, güncelleme tüm kullanıcılara yaylanıyor.

v6.0, Nova Ayarlarınız için bir arama çubuğu ekliyor, böylece belirli bir ayarı bulabilir veya daha önce olduğundan çok daha hızlı bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, ana ekran arama çubuğunuz artık Google veya Nova Ayarlarını arayacak şekilde yapılandırılabilir.

Nova ayrıca klasörleriniz için bir ton yeni özelleştirme aracı ekledi. Kullanıcılar artık klasörleri pencereli veya tam ekran modda açacak şekilde ayarlayabilir, şekillerini kullanılan uyarlanabilir simge stiliyle eşleştirebilir ve bunlara dikey veya yatay kaydırma ekleyebilir.

Klasör Ayarları
Ikon ayarları

Güzel bir artı olarak artık simgeleri yeniden boyutlandırmak için Nova Prime’a gerek duyulmuyor ve klasör ve uygulama çekmecesi simge boyutunun masaüstünüzde / ana ekranınızda kullanılanla otomatik olarak eşleşmesi için bir seçenek de sunuluyor.

Yeni Nova’yı denediniz mi?


Arkadaşlarınızla paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir