Kadıköy’ün En İyi Restoranları

Tarafından
Arkadaşlarınızla paylaşın.

Karnım doysun hızlı olsun ama Fast Food olmasın.

Akveren Makarna Kadıköy’deki en iyi yerlerden biri. Her şey zaten hazır olduğundan beklemek yok. Seçiminizi parmağınızla gösterip yapabilirsiniz. Self servis. Fiyatlar son derece uygun porsiyonlar son derece büyük. Hem karnınız değil gözünüz de doyar. Lezzet hep aynıdır. Sevdiğiniz bir şeyi ne zaman yeseniz aynı tadı alırsınız.

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/Jq74awDY5Hw

İskender istiyorum ben.

Baydöner iskender konusunda iyi. Mükemmel bir yer değil maalesef ama diğer birçok yere nazaran tad konusunda iyiler. Ancak mekan ve genel temizlik konusunda pek iyi değiller. Garsonları da pek ince insanlar değiller. Öyle elit bir yer beklemeyin. 5 /4 verilir. Fiyatlar uygun.

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/kY8gruF4A7L2

Böyle Kafe tarzı yemekli bir yer ama arkadaşımla buluşup saatlerce sohbet edebileceğim bir yer var mı?

Olmaz mı. :) Benim favorim Küff. Bahariyenin oradaki. Büyük mekan güzel insanlar garsonlar modern insanlar hız gayet güzel. Tadlar harika. Sigara içmenize olanak verecek açık yer var. Menü geniş. Hem yemek var hem de bolca içecek seçeneği var. Kesinlikle tavsiyedir.

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/jGFQhjdw4x12

Leman Kültür

Leman kültür biraz daha pahalıdır. Ama mekan son derece güzel. Garsonlar biraz ilgisiz. Küff garsonlarının yanında zayıf kalıyorlar. Kahvaltı yaptım orada ve güzeldi. Masalar biraz yakın gibi birbirine özellikle o orta sıra ama çok mesele değil. Her zaman birilerinin olduğu güzel bir yer. Dışarıda oturabileceğiniz yerler de var.

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/xjuHpqvYcy22

Alıp gidicem ben hemen.

O zaman Pizza2Go. Her çeşit pizzanın olduğu ve dilim olarak satın alabildiğiniz sürekli dolu olan bir yer. Tadlar güzel hizmet hızlı ve sistem basit. Üstelik ananaslı pizzaları da var.

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/AZMQPhtGmEU2

Farklı bir lezzet olsun.

Kebo’yu denemediyseniz bir deneyin. Dürüm yapıyorlar tavuklu veya etli. Tadı güzel. Acılı da yapıyorlar. Güzel oluyor.  Herkese gelmeyebilir o yüzden pek bir şey söylemek istemiyorum. Siparişini verip kağıdınızı alıp bir yere oturuyorsunuz size getiriyorlar sonra. Modern bir mekan. Sarı sarı böyle bilinç altınıza ye daha çok ye diye mesajlar gönderen. :D

Google Maps bağlantısı: https://goo.gl/maps/fngCEU73Qgo

Yorumlarınızı siz de buraya gönderin fikirlerinizi merak ediyorum.


Arkadaşlarınızla paylaşın.

Bir yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir