Windows İçin Ücretsiz En İyi Yazılımlar


Windows İçin Ücretsiz En İyi Yazılımlar


Sumatra PDF

Tuhaf gözükse de çok küçük olması ve hızlı çalışması açısından Windows 8 ve öncesi için mükemmel bir PDF uygulaması. PDF görüntülemek için kesinlikle bir değerlendirin.

Windows 10 için EDGE tarayıcı gerçekten çok güzel bir PDF görüntüleyicisi. Windows 10 kullanıcılarına EDGE kullanmalarını tavsiye ederim.


Zipware


Zip, rar vb. Arşivler için kullanabileceğiz son derece basit bir arayüzü olan ve tamamen ücretsiz olan zipware bütün Windows kullanıcılarının ilacı. Winrar yazılımını artık unutun. Çünkü onun sunduğu özelliklerin neredeyse tamamını bu yazılım ücretsiz sunuyor.
Adobe XD


Eğer bir tasarımcıysanız göz atmanız gereken bir yazılım. Henüz geliştirilme olan Adobe XD basit arayüzü ile dikkat çekiyor. Adobe CC üzerinden dağıtılıyor. Bu yüzden ileride ücretli olarak dağıtılacağını düşünüyorum. Ama şimdilik ücretsiz olan bu yazılımı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Spotify


Zaten üyeyseniz bu güzel servisin bilgisayarınız için de bir uygulama sunduğunu öğrenmek sizi sevindirebilir. Tarayıcınız üzerinden Spotify web sitesine gidin ve bilgisayarınız için uygun olan sürümü indirin. Linux kullanıcıları sizin de şanslı gününüz zira Spotify snap paketi olarak da sunuluyor.

Windows 10 kullanıcıları “Live Tile” özelliğini kapatın ki bulması kolay olsun. Ayrıca güzel görünüyor.


Whatsapp


Whatsapp kullanmayan var mı diye sormak daha mantıklı olur heralde. Telefonda kullandığınız gibi bilgisayarda da kullanabilirsiniz. Bilgisayarınıza indirip hızlıca açıp kullanabileceğiniz bir uygulamaları mevcut. Tarayıcınız üzerinden de kullanabileceğiniz bir servisleri olmasına rağmen tarayıcınızdan bağımsız olması avantajlı olabiliyor.
Open Broadcaster Software (OBS)


Masaüstünüzü kaydetmeniz için kullanabileceğiniz mükemmel bir uygulama olan OBS aslında yayın yapmak için kullanılıyor. Ama sunduğu seçenekler ile kayıt alanındaki her ihtiyacınızı karşılayabilir. Üstelik tamamen ücretsiz.
Microsoft To-do
Windows 10 ve Android iOS gibi cihazlarda da çalışan uygulama görev yönetimi için son derece basit bir arayüz sunuyor.

Microsoft Mağaza, App Store ve Play Store’dan indirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.