Kaliteli Online Oynaması Ücretsiz Oyunlar


Kaliteli Online Oynaması Ücretsiz Oyunlar

Çok oyunculu ve oynaması ücretsiz birkaç MMO’dan bahsedeceğim. Gerçekten eğlenceli biraz mola vermek ve eğlenmek için iyi olabilir.

1- Black DesertTek seferlik oyuna ücret veriyorsunuz (tamam başlığın ne olduğunu biliyorum, ne olmuş yani) Ama başlangıç paketi son derece ucuz. Dolar yüzünden fiyatlar değişse de şu oyunu aldıktan sonra sınırsız bir şekilde oynayabiliyorsunuz. Ancak şunu hatırlatmakta fayda var; oyun tam bir görsel şölen. Kesinlikle iyi bir grafik kartına ihtiyacınız var tam tadına varabilmek için. GTX1050 ile oyun oynanabilir ancak orta ayarlardan yukarı geçerseniz fps düşer ve zevkli olmaz. En az GTX1050Ti tavsiye ediyorum. Hikayesi de bir o kadar ilginç olan oyun tam bir RPG. O kadar çok detaylı ki eğer gerçekten ikinci bir hayatınız olmasını isterseniz bunu yapabilirsiniz. NPC’ler ile dostluk kurabilir ve faydalar elde edebilirsiniz. Çok fazla karakter sınıfı da sunması cabası. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Şu anki başlangıç paketi ₺19. (fiyat dolara göre değişecektir.) Oyunda çok fazla bilgi var. Sabırla yazılanları okursanız olayı çözebilirsiniz.
Black Desert

2- Warframe
İndirmesi oynaması ücretsiz olan Warframe bir FPS-RPG-MMO karışımı bir oyun.  Görsel olarak son derece güzel görünen Warframe oldukça güzel bir hikayeye de sahip. En güzel tarafı ise, Black Desert’ın aksine son derece basit ve anlaşılır bir arayüze ve başlangıç mekanizmasına sahip. Oyun sade ve anlaşılır bir arayüze sahip. Oyun her ne kadar ücretsiz olsa da güçlü ekipmanlar için para vermek isteyebilirsiniz. Ancak sahip olduğunuz ekipmanlar sizinle birlikte level atlıyorlar. Kullandıkça silahlarınız da gelişiyor yani. Her silahın kendine has seviyesi var tabi. Henüz çok oynamadım ama gerçekten güzel bir oyuna benziyor tavsiye ederim. En az GTX1050 ve üzeri kullanın optimal kalite ve performans için.

Boyut: 18GB

https://www.warframe.com/tr


Yorum Gönder

0 Yorumlar