En İyi Android Launcher Uygulamaları 2018


Bilmeniz Gereken Android Launcher Uygulamaları 2018


1- Nova Launcher (4,6)

50 milyondan fazla indirilmesiyle en popüler uygulamalardan biridir. TeslaCoils tarafından üretilen yazılım son derece kullanışlı ve hızlı çalışan bir uygulama. Neredeyse sınırsız kişiselleştirme imkanı sunması ve bunların ücretsiz olması Nova’yı öne çıkarmıştır. Ancak bazı özellikler için Prime sürümüne ihtiyacınız bulunuyor. Nova en güvenilir ve en çok tercih edilen launcher uygulamasıdır.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher
2- Evie Launcher (4,7)

Yine benim severek kullandığım ve tamamen ücretsiz olmasıyla öne çıkan ve neredeyse bütün Nova özelliklerini sunan küçük ve hızlı bir başlatıcı daha. Nova’dan farklı olarak daha elegant bir tasarımı olan Evie, kesinlikle güvenilir bir başlatıcı uygulaması. 5 Milyondan fazla indirilen uygulama yukarıda da belirttiğimiz gibi 4,7 puan alıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=is.shortcut
3- Microsoft Launcher (4,6)

Her ne kadar kendi telefonlarıyla başarıyı yakalayamamış olsalar da, Microsoft, Android tarafında bir başarı trendi tutturmuş durumda. Diğer başlatıcılara oranla biraz daha güç isteyen yazılım mağaza da 10 Milyondan fazla indirilmiş ve 4,6 puan almayı başarmış durumda. Microsoft servisleri ile de entegre gelen yazılım, Nova gibi bir başlatıcıdan tercihlerinizi aktarabiliyor. Ancak her başlatıcının desteklenmediğini belirtelim. Özellikle uygulama çekmecesini çok beğendiğim yazılım tamamen ücretsiz olarak sunuluyor ve İngilizce sürümü Cortana ile birlikte çalışıyor. Kesinlikle bir göz atmanızda fayda var.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.launcher
4- XOS Launcher


Yakın zamanda denemek için indirdiğim ancak oldukça ilginç tasarımıyla ve kendine has yöntemleriyle ilgimi çeken ücretsiz bir launcher.(başlatıcı) 5 Milyondan fazla kişi taradından indirilen bu uygulama 4,6 puana sahip. Apple yazılımlarından etkilenilmiş hissi verse de yazılım içeriği çok farklı. Diğer uygulamaların aksine kendi tema mağazası ve duvar kağıdı mağazası olan bu küçük yazılım uygulamalarınızı otomatik klasörlere ayırıyor. Bu klasörleme sistemi mükemmel çalışmasa da siz bu klasörler hangi uygulamaların olacağına karar verebiliyorsunuz. Yakın zamanlarda yaptıkları güncelleme ile bilgilerinizi toplayıp depoluyorlar. Bu yüzden çok tavsiye etmiyorum.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.transsion.XOSLauncher

Yorum Gönder

0 Yorumlar