En İyi Android Mesajlaşma Uygulamaları


EN İYİ ANDROİD SMS MESAJLAŞMA UYGULAMALARI


Eğer bir Android cihazınız varsa ve bu cihazı sms gönderip almak için sıkça kullanıyorsanız mesajlaşmak için kullandığınız uygulamayı beğenmiyor olabilirsiniz. Birçok kez önyüklü olan gelen uygulamalar ne yazık ki yüksek performanslı olmayabiliyor.Ancak Android’in en güzel yanlarından biri de neredeyse her yönden kişiselleştirilebiliyor olması. Buna mesajlaşma uygulamanız da dahil. Ne yazık ki Whatsapp sms mesajlarınızı yönetmenize izin vermiyor. Dolayısıyla Google Play Store’a yöneliyoruz.
1- Android Messages – Google LLC - 4.1/5 (Tavsiyemiz)
Google tarafından sunulan bu yazılım sadece sms mesajlarınızı yönetmeniz için üretildi. Basit, sade ve güzel görünen bir arayüze ve alıştığımız Android dizaynına sahip. Ancak performans olarak biraz geride kalan bir yazılım. Arayüzde gezinirken düşük kare hızı sunuyor ve bu da deneyimden çalıyor bir miktar. Ancak Google gibi güvenilir bir yayımcıdan geldiği için mutlaka bir göz atmanızda fayda var.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.messaging&hl=en
2- Textra – Delicious – 4.5/5


Her ne kadar dünyaca meşhur bir marka tarafından yayımlanmış olmasa da 10 milyonu aşan indirme sayısıyla kendini kanıtlamış olan Textra kendine has geliştirilmiş Android tasarımı ile son derece hızlı çalışan bir uygulama. Ayrıca yüksek miktarda kişiselleştirme imkanı da sunuyor. Ücretsiz olarak sunulan uygulama reklam içeriyor. Ancak bu reklamlar kesinlikle deneyiminize engel olmuyor. Kesinlikle tam ekran veya sıçrama türü reklamlar içermiyor ve eğer isterseniz ~₺11 gibi bir fiyatla hayat boyu reklamsız kullanma imkanına sahip olabiliyorsunuz.


https://play.google.com/store/apps/details?id=com.textra


3- Pulse SMS (Phone/Tablet/Web) – Luke Klinker – 4.5/5 (Etkileyici)

Son olarak Pulse SMS (nabız) ismini kullanan bir uygulamamız daha var. Textra kadar hızlı çalışan ve ücretsiz olan uygulama henüz yeni sayılır. Bu yazıyı azdığımız an itibari ile 1.000.000+ indirme sayısına sahip olan uygulama son derece umut vadediyor. Uygulamayı rakiplerinden ayırt eden en önemli özellik ise iMessage benzeri bir özellikle her türlü internete bağlanabilen cihazlarınız üzerinden smslerinizi yönetmenize ve sms gönderip almanıza imkan vermesi. Ancak bu şekilde birden çok farklı cihazda (pc, mac, tablet vb.) kullanmak isterseniz bir miktar ödeme yapmanız gerekiyor. Ödemeler dönemler şeklinde bölünmüş ve isterseniz hayat boyu lisans da satın alabiliyorsunuz. Böylece tek seferlik bir ödemeyle sınırsız bir şekilde smslerinizi her cihazdan gönderip alabilirsiniz. Eğer sadece telefonunuzda kullanmak isterseniz, tamamen reklamsız ve ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.


https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.klinker.messenger
Uyarı: Burada verilen bilgiler zamanla geçerliliğini yitirebilir. Yazının yazıldığı tarihte sağlanan bilgiler bu yöndedir.

Yorum Gönder

0 Yorumlar